[Spacer] custom-final [Spacer]
Subscribe with your email address to receive the first products and the latest information from the habit of lust

Truly Sexy Flirt Parfum me hormone ndjellëse epshi

5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)

8300 L

I papërmbajtshëm dhe të lë pa frymë, me të vërtetë Sexy Flirt mishëron ndjelljen e epshit. Kjo aromë e mbushur me feromone magjepsëse për shqisat me një buqetë me trëndafila të bardhë, jasmin, limon dhe qitro si dhe dru kedri qelibar.
Aromë energjike.
Spërkat kyçet e duarve, qafën, dhe çdo pjesë që ju doni ta theksoni.

1 review for Truly Sexy Flirt Parfum me hormone ndjellëse epshi

  1. 5 out of 5

    *****

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *