[Spacer] custom-final [Spacer]
Subscribe with your email address to receive the first products and the latest information from the habit of lust

Skin Therapy Krem mbrojtës pas rrojes

2900 L

Përpara se të tregoni këmbët tuaja sapo te depiluara mendoni për mbrojtjen e tyre! Skin Therapy hidraton lëkurën tuaj dhe forcon poret tuaja. Ndihmon për të luftuar pikat e zeza, bakteret, dhe madje ndihmon në eliminimin e qimeve që rriten përbrenda.
• Përmban ekstrakte të pastra, botanike
• Hidraton lëkurën për një pamje seksi, dhe me shkëlqim përgjatë gjithë ditës.
• forcon poret për lëkurë të shëndetshme
• Krijon një pengesë mes lëkurës së sapo rruar dhe ambientit te jashtëm
• Perfekt për lëkurë të ndjeshme.
•120 ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Therapy Krem mbrojtës pas rrojes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *