[Spacer] custom-final [Spacer]
Subscribe with your email address to receive the first products and the latest information from the habit of lust

Obsessed Shkelqim Buzesh Charm

2650 L

Ndonjëherë është normale të bëhesh e fiksuar. Me katër nuanca të bukura të dizejnuara për të plotësuar çdo çehre me ngjyra intensive, shkëlqyesi i buzëve Obsessed përmban një përzierje luksoze të përbërësve të tilla si kakao dhe gjalpë Shea dhe vitamina E dhe C për të ndihmuar të mbajtur buzët e tua të freskëta, të buta, dhe të bukura. Shkëlqim i lartë, ngjyra të forta, do ta bëjne këtë shkëlqyes të ri, mikun tuaj më të mirë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Obsessed Shkelqim Buzesh Charm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *