[Spacer] custom-final [Spacer]
Subscribe with your email address to receive the first products and the latest information from the habit of lust

Toy Party

Humbja e virgjërisë, sepse të gjithë po e bënin, dhe dukej si gjëja e duhur për t’u bërë. Me tre fëmijë, pa burrë dhe pa një përvojë të vërtetë seksuale, ishte diçka e sikletshme për ta folur. Një ditë një mikeshë na ftoi një grup vajzash në një festë që po bënte në shtëpinë e saj. Ajo e quajti ‘festa e lojës’. Isha shumë kurioze për çfarë do të ishte festa, dhe jo me patjetër për të marrë pjesë në një gjë të tillë. Erdhi dita dhe ne u takuam në shtëpinë e saj, dhe aty filloi argëtimi dhe dija. U shokova që ka aq shumë gra që dinë mbi produktet që mund të zhbirilojnë trupin e gruas. Produkte pubrifikues nga lloj lloj vibratorësh që do ta përmirësojnë çiftet e seksit në dhomën e gjumit. Gjithçka ishte e re për mua dhe nuk e shpjegoj dot sa e ekzaltuar isha që të zhbiriloja diçka të re. Në fund vendosa të blej disa produkte që do të më ndihmonin të gjeja dëshirën e brendshme para se të jem ne nje moment intim me dikë tjetër sërish.
Fillova me një vibrator plumb me 7 shpejtësi. As nuk e shpjegoj dot sa marramendëse ishte natën e parë që e përdora mikun tim më mirë. Desha të mësoj dhe çfarë kishte nevojë trupi im. Dukej sikur askush nuk më zhgënjeu në këtë sekret special dhe u desh ta zgjidhja vetë. Miku im i radhës ishte Rock Star, një vibrator vaginal. Të përjetosh orgazmë në mënyra të ndryshme ishte diçka që as e mendoja që ekziston. Kjo ishte dita që unë e kuptova që të gjesh dëshirën tënde të brendshme është shumë e rëndësishme. Po unë nuk dua t’ju tregoj gjithë këto sekrete, le të themi që duhet t’i provoni vetë. Unë po përgatitem për të rritur nivelin dhe mezi po pres të provoj produkte të tjera.

share
88

No Comments Yet.

What do you think?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *